Interiérový dizajn

Predstavte si miesto, kde trávite tie najcennejšie chvíle s ľudmi, na ktorých Vám záleží. Už viac nemusíte snívať, my Vám ho vytvoríme.


Prečo interiér od nás?

V dnešnej uponáhľanej dobe trávime približne 90% nášho času v interiéri. Či už sa jedná o naše pracovné prostredie alebo domov, je až zarážajúce aké množstvo nášho života v ňom strávime. Preto dáva zmysel, aby tento čas bol v maximálnej možnej miere čo najpríjemnejší.

My v Archstyle veríme, že náš životný priestor by mal byť na jednej strane pekný, ale zároveň na druhej strane musí byť aj funkčný. Táto filozofia sa prenáša do každého jedného návrhu, ktorý pre klientov tvoríme. V prvom rade kladieme dôraz na to, aby bol priestor efektívne využitý. S tým ide ruka v ruke rozdelenie celého priestoru na zóny, v ktorých sa bude odohrávať denný a nočný život. Interiér členíme s prihliadnutím na Váš životný štýl tak, aby boli miestnosti na oddych vždy v tých tmavších a chladnejších častiach interiéru. Naopak zasa väčšina ľudí rado trávi svoj aktívny čas v peknom a svetlom prostredí. Preto je veľmi dôležité, aby bol denný priestor správne orientovaný a osvetlený. Čiže podstatnú úlohu hrá správny typ a množstvo osvetlenia.

Ďalším faktorom, ktorý na nás vplýva a vytvára pekné prostredie je samotný dizajn. Objavuje sa v našom okolí v rôznych formách, od dizajnového nábytku, cez dizajnové materiály až po dizajnové doplnky. Všetko krásne harmonicky vyvážené a efektívne rozmiestnené.

Aby interiér fungoval ako celok a bol dobrým miestom pre život, všetko musí mať svoje miesto, všetky jeho elementy musia do seba zapadať. Toto nie je jednoduchá úloha, vyžaduje si množstvo skúseností. Preto sme tu pre Vás. Náš skúsený tím odborníkov je pripravený pomôcť a poradiť na ceste k Vášmu vysnívanému novému bývaniu.

Náš návrh Rekonštrukcia bytu v Starom meste získal prvú cenu v medzinárodnej súťaži BIG SEE INTERIOR DESIGN AWARD 2019.

bigsee-interiordesign-award-2019-winner

Zuzana Horniaková
Zuzana Horniaková

Zuzana Horniaková

Zuzana Horniaková

Hlavný dizajnér

Zuzana Horniaková
Zuzana Horniaková

Zuzana Horniaková

Zuzana Horniaková

Hlavný dizajnér

Ako vzniká interiér

Postup pri príprave projektu interiéru sa skladá z niekoľkých fáz. Pozrime sa spolu na to ako jednotlivé fázy prebiehajú.

Ešte pred samotným začatím projektovania sa s Vami a Vašimi predstavami lepšie zoznámime. Interiér je veľmi osobné miesto, preto sa vždy snažíme porozumieť všetkým požiadavkám. My sami máme vlastný a jedinečný rukopis, ktorý prenášame do návrhov a preto sa budeme snažiť zistiť, či taký bude aj klientovi vyhovovať.

Zadanie

Budeme radi ak nám poskytnete na začiatok čo najviac informácii o priestore, ktorý budeme navrhovať. Ďalej nás bude zaujímať aký je Váš životný štýl, čo sa Vám páči a aký typ dizajnu a farieb preferujete. Kľudne si prineste aj ukážky interiérov.

Štúdia

Na základe poskytnutých informácii pripravíme návrh interiéru, ktorý bude zahŕňať realistické vizualizácie a základné technické riešenie. Počas procesu tvorby sme s Vami neustále v kontakte a zapracúvame prípadné pripomienky.

Realizácia

Nasleduje fáza realizačných príprav, ktorá zahŕňa prípravu realizačného projektu. Ten obsahuje detailné technické riešenie všetkých prvkov interiéru. Zabezpečíme priebeh samotnej realizácie a dohliadame na jej úspešné dokončenie.

Realizačný projekt

Je to detailná technická dokumentácia priamo pre potreby jednotlivých stavebných profesii, potrebných pre realizáciu Vášho interiéru.

Jej súčasťou je navyše súpis materiálu a prác, na základe ktorého sa vypočítajú náklady na realizáciu interiéru.

Ste v správnych rukách

S návrhom a realizáciou interiérov máme množstvo skúseností. Pre našich klientov sme zariadili veľa pekných interiérov.

Penthouse, staré mesto, Bratislava, bytový dizajn, dizajnová kuchyňa, biela tehla
Dizajnové doplnky do interiéru
Dizajnová posteľ na mieru
Dizajnová obývacia izba s kuchyňou
Detská izba
Kúpeľna s dizajnovým obkladom a radiátorom

Garancia spokojnosti

Zaručujeme, že nami zrealizovaný interiér bude zhodný s interiérovou štúdiou.

Pri realizácii sa zvyknú veci skomplikovať. U nás sa nemusíte obávať, že Vás na konci bude čakať nepríjemné prekvapenie. Celý proces máme pod kontrolou a vieme zaručiť, že zrealizovaný interiér bude presne podľa toho, na čom sme sa dohodli.

Mám záujem o projekt


Povedali o nás

 • “Profesionálne služby a skvelý prístup. S výsledkom som nadmieru spokojný a môžem Archstyl doporučiť každému, kto má rád krásny dizajn a nadštandardné služby.”

  Michal Lavrinčík

  Michal Lavrinčík

  Manažér, Bratislava

 • “Cena za služby ma spočiatku prekvapila, no neskôr som zistil, že hodnota, ktorú som dostal v podobe množstva informácií a rád mi ušetrila čas aj peniaze. ”

  Miroslav Mihál

  Miroslav Mihál

  Finančný analytik, Bratislava

Kontakt

 • Archstyl architekti
 • Černyševského 26
 • 851 01 Bratislava

Jazyk

Vaše zdravie je vždy na prvom mieste

S našimi dizajnérmi sa teraz môžete porozprávať aj formou videohovoru.

Dohodnúť si termín