Virtuálna realita

Vytvorte dokonalý vizuálny dojem, upútajte zákazníkov a premente Vašu víziu na skutočnosť.

 • Virtuálna realita

V dnešnej dobe sa úspech nového developerského projektu, či už sa jedná o rezidenčné alebo komerčné budovy, odohráva mnohokrát ešte pred tým ako sa začne stavať. Má to za následok práve premyslená kampaň, ktorá odprezentuje budúcim zákazníkom hodnoty, ktoré sa developer ešte len chystá vytvoriť.

Preto je veľmi dôležité, aby bol projekt odprezentovaný v tom najlepšom možnom svetle. Najprv je potrebné vzbudiť záujem v okruhu potenciálnych zákazníkov, vyvolať u nich pocit dôvery v pripravovaný projekt a následne zapôsobiť na ich emócie.

My v Archstyle sme strategicky zostavili naše služby tak, aby sme klientom pomohli čo najlepšie odprezentovať ich víziu a budúcim zákazníkom umožnili nahliadnuť do ešte nezrealizovaného priestoru a predstaviť im jeho vzhľad a využitie.

Veríme, že dobrá prezentácia musí pôsobiť profesionálne, esteticky a fotorealisticky zobrazovať budúcnosť, verne podávať priestor a použité materiály a zároveň rozprávať zaujímavý príbeh, ktorý zaujme. Inak povedané, musí chytiť za srdce a vyvolať emócie. Práve emócie sú tým najlepším marketingovým nástrojom.

Disponujeme technológiami, ktoré nielen ukážu ako bude priestor vyzerať, ale umožnia sa po ňom poprechádzať a trojrozmerne vnímať priestor ako virtuálnu realitu. Tým otvárame našim klientom úplné nové možnosti prezentácie, ktoré znamenajú pre nich obrovskú výhodu na trhu.

Či už sa jedná o komerčné alebo rezidenčné budovy, náš tím grafikov v Archstyle Vám pomôže vytvoriť prezentáciu na úrovni. Využite kompletné služby, získajte výhodu nad konkurenciou a premeňte s nami Vašu víziu na skutočnosť.

Miroslav Laurov
Miroslav Laurov

Miroslav Laurov

Miroslav Laurov

Hlavný grafik

Miroslav Laurov
Miroslav Laurov

Miroslav Laurov

Miroslav Laurov

Hlavný grafik

Vytvorte správny dojem

Odprezentujte sa v tom najlepšom svetle a vytvorte u zákazníkov dôveru vo Vašu víziu.

Požiadavky našich klientov sú vždy rozdielne. Avšak bez ohľadu na to, o aký projekt sa jedná, vieme vždy ponúknuť efektívne riešenie. Pomocou počítačovej grafiky dokážeme vytvoriť naozaj strhujúce prezentácie, ktoré dokážu chytiť Vašich zákazníkov za srdce.

Vizualizácie

Priestor je prezentovaný formou statických obrázkov alebo 360 stupňovou panorámou. Fotorealistické 3D vizualizácie zachytávajú realisticky všetky objekty, ich rozmery aj materiály a umožňujú vytvorenie dobrej predstavy o tom, ako daný priestor bude vyzerať.

Animácie

V porovnaní s realistickými 3D vizualizáciami umožňujú animácie prezentovať priestor v pohybe za doprovodu zvukových efektov alebo hudby. Dokážu tak vytvoriť dynamickú atmosféru a tým aj prehĺbia zážitok a výsledný efekt, ktorý klienti vnímajú.
Novinka

Virtuálna realita

Najvyššia úroveň prezentácie, ktorá využíva Oculus Rift, špeciálne stereoskopické okuliare, ktoré dokážu človeka doslova preniesť do virtuálneho priestoru. Tým, že ponúkajú naozaj trojrozmerný pohľad na priestor, dokážu ho aj oveľa lepšie odprezentovať.

Neuveríte, že nie sú skutočné

Kladieme veľký dôraz na kvalitu vizualizácii a snažíme sa, aby boli na nerozoznanie od reality.

 • 3d vizualizácie, kuchyňa
  3d vizualizácie, spálňa
  3d vizualizácie, kuchyňa s jedálňou
  3d vizualizácie, obývačka s jedálňou a kuchyňou
 • 3d vizualizácie, bytový dom
  3d vizualizácie, fasáda obchodného centra
  3d vizualizácie, kaviareň v obchodnom centre
  3d vizualizácie, rodinný dom pri jazere
 • Ovládate kliknutím na obrázok

Predajte budúcnosť už dnes

Postavte svoju marketingovú kampaň na pevných základoch a maximalizujte návratnosť svojej investície.

S nami to budete mať naozaj jednoduché. Pripravíme pre Vás kompletné grafické riešenie, s ktorým budete mať výborné predpoklady predať svoju víziu ešte pred tým ako začnete stavať. S použitím najnovších technológii, virtuálnej reality a počítačovej grafiky dokážete vytvoriť efekt, ktorému nedokážu Vaši zákazníci odolať.

Mám záujem o vizualizácie

Kontakt

 • Archstyl architekti
 • Černyševského 26
 • 851 01 Bratislava

Jazyk

Vaše zdravie je vždy na prvom mieste

S našimi dizajnérmi sa teraz môžete porozprávať aj formou videohovoru.

Dohodnúť si termín