Nábytok na mieru

Originálny a funkčný nábytok navrhnutý do detailov presne podľa Vašich potrieb.


Prečo nábytok na mieru od nás?

Už od roku 1996 pomáhame našim klientom zariaďovať ich domov alebo interiér na mieru navrhnutým a vyrobeným nábytkom. Spočiatku ako kuchynské a kúpeľňové Štúdio Štýl, neskôr už pod taktovkou Archstylu, kde sme rozšírili naše služby o návrh a dodávku nábytku na mieru do celého interiéru.

Vždy sme verili vo veľkú pridanú hodnotu, ktorú nábytok na mieru ponúka. Potreby každého z nás sú jedinečné, preto ich štandardný nábytok voľne dostupný na trhu nemusí vždy spĺňať. Navyše aj každý interiér je jedinečný. Zariadiť ho bežným nábytkom znamená robiť kompromisy.

Dobrý nábytok sa dokáže prispôsobiť svojim majiteľom, je vyrobený z kvalitných materiálov, je funkčný a zároveň pekný. Dôraz kladieme hlavne na možnosť prispôsobiť si ho vlastným potrebám. Nám dizajnérom a architektom dáva do rúk silný nástroj, ktorým môžeme dokonale kontrolovať každý jeden detail a tým tvarovať vzhľad Vášho interiéru. Výsledkom je originálny kus nábytku bez akýchkoľvek kompromisov.

S našimi dlhoročnými skúsenosťami sa vieme postarať o naozaj širokú škálu interiérov. Máme pre vás riešenie či už sa jedná o kuchyne, kúpeľne, obývacie izby, spálne alebo šatníky, cez kancelárske až po obchodné priestory.

Dušan Krč
Dušan Krč

Dušan Krč

Dušan Krč

Partner

Dušan Krč
Dušan Krč

Dušan Krč

Dušan Krč

Partner

Riešenie na mieru

Kvalitný nábytok pre každý interiér. Či potrebujete zariadiť svoje vysnívané bývanie, obchodný alebo pracovný priestor, máme pre Vás riešenie.

Byty a rodinné domy

Navrhneme Vám vysnívanú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi a moderným výsuvným systémom. Zvládneme multifunkčný šatník alebo nábytok do pracovne, obývacej či detskej izby.

Obchodné priestory

Presne definovaná firemná identita si vyžaduje prispôsobenie nábytku do špecifických odtieňov a tvarov. Pomôžeme Vám vytvoriť vlastnú dizajnovú identitu a zabezpečíme, aby bol každý predajný priestor unikátny.

Kancelárske priestory

Rokovacie miestnosti alebo pracovné kancelárie. Navrhneme špecializované nábytky, ukryjeme kabeláž a vytvoríme estetické a funkčné miesto, ktoré si zamilujete. Aj v práci alebo na rokovaní sa môžete cítiť príjemne.

Garancia kvality

Zariadime Váš interiér od A po Z. Od návrhu, cez výrobu nábytku až po kompletnú realizáciu. A za kvalitou si stojíme.

Mám záujem o návrh

Kontakt

  • Archstyl architekti
  • Černyševského 26
  • 851 01 Bratislava

Jazyk

Vaše zdravie je vždy na prvom mieste

S našimi dizajnérmi sa teraz môžete porozprávať aj formou videohovoru.

Dohodnúť si termín